„V zájmu ochrany Vašeho soukromí bychom Vás rádi upozornili, abyste se při pokládání svého dotazu vyvaroval/a uvádění takových informací, které by Vás mohly jakkoli přímo či nepřímo identifikovat. Na Váš dotaz v poradně rádi odpovíme, aniž bychom potřebovali znát jakékoli Vaše osobní údaje. Věříme, že v naší poradně můžete chránit své zdraví i soukromí současně.“
  25. 6. 2018
  Dobrý den, už měsíc pozoruji, že mi po sexu vždy píchá v podbřišku. Pouze na pravé straně. Můžu mít záněty vaječníku, dělohy či cystu? Nikdy jsem výše zmíněné neměla. Děkuji
  Odpověď Vám může dát jenom gynekologické vyšetření. Někdy se ale nejedná vůbec o gynekologický problém, ale např. špatný stav páteře. V každém případě neodkládejte návštěvu svého gynekologa.
  20. 6. 2018
  Dobrý den,beru antikoncepci pravidelně a při 7 denní pauze,jsem zapomněla začít brát další platíčko prášků,začla jsem až 10 den.Hraje to ve spolehlivosti nějakou roli,nebo ne?
  Hraje to velmi podstatnou roli - tento cyklus Vám antikoncepce nebude vůbec účinkovat. Takže upozornit partnera!
  20. 6. 2018
  Dobrý den, beru antikoncepci yadine. Chci užívat b komplex repelent... Neovlivní to antikoncepci? Dekuji
  Tento vitamin antikoncepci neovlivňuje. Bez obav.
  18. 6. 2018
  Pokud by jste chtěli vidět lékaře, který odpovídá, podívejte se na pořad TV Barandov dne 22.6.2018 ve 20, 15 - "Tenký led Dany Morávkové"
  18. 6. 2018
  Dobrý den, přešla jsem z antikoncepce sienima na yadine. Yadine jsem začala užívat po týdenní pauze (jako klasický 8den). Poslední prášek jsem vzala ve středu 13.6 ale menstruace se ještě do teď neobjevila a to je pondělí (18.6) dělala jsem si těhotenský test a ten je negativní. Můžete mi poradit co stím? Dekuji
  Pokračujte v užívání dalšího platíčka. Doporučuji pro jistotu opakovat test za 14 dnů, buda asi negativní. Další menstruaci očekávejte až v další pause.
  13. 6. 2018
  Dobrý den, prosím o informaci, zda nemají léky Omeprazol Teva Pharma 20mg a Desloratadin Mylan 5mg vliv na antikoncepci (Novynette). Děkuji.
  Ani jeden z těchto léků neovlivňuje antikoncepční účinek ani vstřebávání antikoncepční pilulky.
  11. 6. 2018
  Dobrý den, vzala jsem si antikoncepci microgynon úplně poprvé mimo cyklus, chci se tedy zeptat, za jak dlouho budu chráněná? Děkuji
  Plně Vám bude antikoncepce účinkovat až v dalším cyklu užívání.
  9. 6. 2018
  Dobrý den. Chci se zeptat. Jsem chráněná po 7 denní Pauze hned 8 den, když jsem 7 dní měla pauzu? Nebo musím týden čekat, stejně jako když zapomenu vzít pilulku.
  Pokud správně užíváte pilulky, tak antikoncepce plně účinkuje i v 7 denní pauze. Takže i 8. den jste chráněna při užívání nového platíčka.
  3. 6. 2018
  Dobrý den, brala jsem 2 plátíčka v kuse a ve 2 a 3 týdnu užívání druhého pláta ( celkově tedy 5 a 6 tyden nepreruseneho uzivani ) jsem neuzila po 1 tablete ... nevzala jsem si predposledni pilulku a posledni ano, druhy den 7 denni pauzy došlo k pohlavnímu styku, s obavami jsem užila postinor ... mám pak po 7 denní pauze opět začít užívat další plátíčko, jak jsem zvyklá nehledě na to, jak se po užití postinoru ( užitý druhý den pauzy) dostaví menstruace ? Případně jak bych měla postupovat a jak je to s následnou spolehlivostí HA . Předem děkuji za odpověď .
  2. 6. 2018
  Dobrý den, brala jsem 2 plátíčka v kuse a ve 2 a 3 týdnu užívání druhého pláta ( celkověvtedy 5 a 6 tyden nepreruseneho uzivani ) jsem neuzila po 1 tablete ... nevzala jsem si predposledni pilulku a posledni ano, druhy den 1 denni pauzy došlo k pohlavnímu styku, s obavami jsem užila postinor ... mám pak po 7 denní pauze opět začít užívat další plátíčko, jak jsem zvyklá nehledě na to, jak se po užití postinoru ( užitý druhý den pauzy) dostaví menstruace ? Případně jak bych měla postupovat a jak je to s následnou spolehlivostí HA . Předem děkuji za odpověď .
  pokracujte po 7 denni pauze. bez obav