„V zájmu ochrany Vašeho soukromí bychom Vás rádi upozornili, abyste se při pokládání svého dotazu vyvaroval/a uvádění takových informací, které by Vás mohly jakkoli přímo či nepřímo identifikovat. Na Váš dotaz v poradně rádi odpovíme, aniž bychom potřebovali znát jakékoli Vaše osobní údaje. Věříme, že v naší poradně můžete chránit své zdraví i soukromí současně.“
  8. 5. 2018
  Dobrý den, ráda bych se Vás zeptala zda může ovlivnit třezalka antikoncepci, když sem si ji vzala v týdnu pauzy 4 dny před tím než začnu brát nové platíčko. Děkuji za případnou opověď
  Pokud by jste užila otep třezalky, mohlo by k ovlivnění antikoncepce dojít. Při ojedínělém užítí k ovlivnění nedojde,
  4. 5. 2018
  Dobrý den, měla jsem nechráněný styk 3dny po MS (MS mám pravidelnou po 30dnech), 10hod od nechráněného styku jsem si vzala Postinor.. chtěla bych se zeptat jaká je pravděpodobnost otěhotnění? Děkuji moc za odpověď !
  V tom to případě můžete být klildná. Pravděpodobnost početí je skoro nulová.
  3. 5. 2018
  Dobrý den jaký je rozdíl mezi antikoncepci sienima a yadine? Mám křečové žíly a beru sienima ale přijde mi že mi nesedí na to, byla by lepší yadine? Dekuji
  Obě antikoncepce mají stejně malý vliv na křečové žíly. Užívejte tu, která Vám více sedí.
  2. 5. 2018
  Dobrý den, dala jsem si pilulku po a do 14dnů jsem dostala menses a pak se mi další měsíc nedostavila a teď mám zpoždění 30dnů. Dělala jsem si těhotensky test a vyšla jen jedna čárka. Poradite prosím?
  Doporučuji gynekologické vyšetření a ultrzavuk. Těhotná asi nebudete.
  2. 5. 2018
  Dobrý den beru diomax může to nějak ovlivnit antikoncepci? Dekuji
  Neovlivňuje.
  1. 5. 2018
  Dobrý den měla bych dotaz. Beru pravidelně každý den antikoncepci. Ve 12:00 ale v 15:50 jsem měla řidší stolici. Hledala jsem na internetu jaká stolice by měla vadit. Ale měla to být vodnatá stolice. Moje však byla tvarovaná. Nebyla nějak hodně řídká. A byla jen jednou. Žádné běhání. Prostě každodenní stolice jenom o trochu řidší než obvyklá.
  Na selhání pilulek se podílí skutečně až "echt" silný průjem. Pouze řidší stolice obvykle antikkoncepci neovlivní,
  30. 4. 2018
  Dobrý den, před dvěma měsíci jsem měl pohlavní styk s holčinou, která bere pravidelně antikoncepci a prý ji ani nevysazuje (tím pádem prý ani nekrvácí). Je nějaká možnost, že bude těhotná, když jsem se udělal do ní? A ještě byl měl druhou otázku, zda je vůbec možné, že nemá vůbec krámy? Předem vám děkuji za odpověď.
  Velmi familiérní dotaz. Pokud užívá antikoncepci správně, neotěhotní. Při kontinuálním užívání, tedy bez přestávek, nemusí žena vůbec menstruovat a není to zdraví nebezpečné.
  28. 4. 2018
  Dobrý den přeji. Mám takový dotaz. Užívám pravidelně antikoncepci. Ale tenhle pátek se nám stala nehoda přítel jako vždy vyvrcholil ven ale prsty měl od supermatu. A prstnama do mě vzniknul. Bylo to skoro ihned po 30 sekundách. Antikoncepci užívám už něco málo přes půl roku. Je tady pravděpodobnost otěhotnění? Děkuji.
  Při užívání antikoncepce není potřeba mít obavy.
  28. 4. 2018
  Dobrý den. Měla bych na vás dotaz. Skoro rok užívám pravidelně antikoncepci jménem Jeanine vždy na čas maximální odchylka hodina. Po roce jsme s přítelem odbouraly kondom jinak vždy jsme souložili s kondomem. Nyní mám obavy. Přítel se mi přiznal že to úplně neuhlídal a nějaké to sperma šlo do mě. Mám se bát těhotenství. Děkuji za odpověď.
  Pokud užíváte antikoncepci správně, je zcela zbytečné další antikoncepční opatření. Klidně se milujte bez kondomu. Je to pohodlnější.
  27. 4. 2018
  Dobrý den, dostala jsem antibiotika Cefzil. Lekarnice me upozornila na snizeni ucinnosti antikoncepce. chtela jsem se zeptat, za jak dlouho po dobrani atb se na ni mohu opet spolehnout? s antibiotiky jsem zaroven zrovna zacala nove platicko. atb mam na 10 dni. Dekuji za odpoved a preji hezky den