„V zájmu ochrany Vašeho soukromí bychom Vás rádi upozornili, abyste se při pokládání svého dotazu vyvaroval/a uvádění takových informací, které by Vás mohly jakkoli přímo či nepřímo identifikovat. Na Váš dotaz v poradně rádi odpovíme, aniž bychom potřebovali znát jakékoli Vaše osobní údaje. Věříme, že v naší poradně můžete chránit své zdraví i soukromí současně.“
  9. 6. 2018
  Dobrý den. Chci se zeptat. Jsem chráněná po 7 denní Pauze hned 8 den, když jsem 7 dní měla pauzu? Nebo musím týden čekat, stejně jako když zapomenu vzít pilulku.
  Pokud správně užíváte pilulky, tak antikoncepce plně účinkuje i v 7 denní pauze. Takže i 8. den jste chráněna při užívání nového platíčka.
  3. 6. 2018
  Dobrý den, brala jsem 2 plátíčka v kuse a ve 2 a 3 týdnu užívání druhého pláta ( celkově tedy 5 a 6 tyden nepreruseneho uzivani ) jsem neuzila po 1 tablete ... nevzala jsem si predposledni pilulku a posledni ano, druhy den 7 denni pauzy došlo k pohlavnímu styku, s obavami jsem užila postinor ... mám pak po 7 denní pauze opět začít užívat další plátíčko, jak jsem zvyklá nehledě na to, jak se po užití postinoru ( užitý druhý den pauzy) dostaví menstruace ? Případně jak bych měla postupovat a jak je to s následnou spolehlivostí HA . Předem děkuji za odpověď .
  2. 6. 2018
  Dobrý den, brala jsem 2 plátíčka v kuse a ve 2 a 3 týdnu užívání druhého pláta ( celkověvtedy 5 a 6 tyden nepreruseneho uzivani ) jsem neuzila po 1 tablete ... nevzala jsem si predposledni pilulku a posledni ano, druhy den 1 denni pauzy došlo k pohlavnímu styku, s obavami jsem užila postinor ... mám pak po 7 denní pauze opět začít užívat další plátíčko, jak jsem zvyklá nehledě na to, jak se po užití postinoru ( užitý druhý den pauzy) dostaví menstruace ? Případně jak bych měla postupovat a jak je to s následnou spolehlivostí HA . Předem děkuji za odpověď .
  pokracujte po 7 denni pauze. bez obav
  1. 6. 2018
  Dobrý den beru asi 9 dní antikoncepce yadine. Beru i diomax. Když jdu na chvíli na slunko, začnou mě červenat ruce(jako vyrážka) může to způsobovat něco z toho? Dekuji
  Vyrazka bude pravdepobne ad antibiotik. je to casta komplikace,mel Vas upozornit Vas lekar.
  1. 6. 2018
  Dobrý den, prosím o informaci, zda nemají léky Omeprazol Teva Pharma 20mg a Desloratadin Mylan 5mg vliv na antikoncepci (Novynette). Děkuji.
  29. 5. 2018
  Dobrý den, chci si oddalit menses, mam krecove žíly, tak potrebuji setrnou antikoncepci. Mela hsem Yasmenelle. Je fajn, ale dost draha. Je neco podobneho?
  Existuje antikoncepce zcela stejného složení za skoro 50% cenu. Poradí Vám Váš gynekolog. Nižší cena neznamená horší účinnost či méně kvalitní pilulku.
  25. 5. 2018
  Dobrý den, Přítelkyně bere již několik měsíců HA Natalya. Stalo se, že si v prvním týdnu omylem zapomněla vzít pilulku. Dle návodu zi následující den vzala dvě pilulky. Čtyři dny před vynecháním jsme měli nechráněný sex. Rádi bychom věděli, jaká je šance, že by z něj mohlo dojít k otěhotnění, Moc děkuji za odpověď.
  V době, kdy jste měli pohlavní styk by již antikoncepce měla opět účinkovat. Přesto doporučuji za 3 týdny udělat těhotenský test. Bude asi negativní.
  23. 5. 2018
  Dobrý den, přecházím z antikoncepce sienima na yadine. Mám teď týden pauzu a jako 8 den začnu brát už yadine? Je to tak?
  Správně. A antikoncepce bude nadále účinná.
  22. 5. 2018
  Dobry den, je Escapelle účinná na jeden nechránený styk, nebo i víc, pokud se stihne lhůta do 13 hodin. Děkuji.
  Pokud se styk opakuje za více jak 12 hodin, je doporučeno dávku opakovat.
  13. 5. 2018
  Dobry de, rada bych se zeptala na spravne uzivani HA Softinelle. Zacala jsem brat 1. Den menstruace. Az doberu platicko, ma byt 7.denni pauza nebo zacinam brat hned dalsi plato bez prestavky? Dekuji.
  Platíčko má 21 pilulek. Potom následuje 7 denní pauza. Při správném užívání antikoncepce účinkuje i v 7 denní pauze.