17. 6. 2017
  Dobrý den, po roce jsem zase znovu začala brát antikoncepci, ve čtvrtek jsem začala špinit a tak sem si vzala první pilulku, ale druhý den už sem nešpinila a menstruace se nedostavila, v braní pilulek pokračuji a chctěla jsem se zeptat jestli vůbec teno měsíc antikoncepce bude fungovat či nikoli?
  POkud jste začala užívat antikoncepci první den menstruace, tak antikon cepce účinkuje. Snížení intenzity krvácení je v důsledku účinku antikoncepce
  17. 6. 2017
  Dobrý den, měla jsem chráněný sex, bohužel kondom praskl. Cca do 6-7hodin, jsem použila pilulku. Dnes jsem to měla dostat, mám strašně bolesti v podbříšku. Chtěla bych se zeptat za jak dlouho pozná doktor po tomto incidentu, zda jsem nebo nejsem těhotná? A dostanu normálně měsíčky nebo budu mít problém ?
  Těhotenství je zjistitelné nejdříve cca 15.den ode dne početí, to bylo u Vás datum nehody.
  14. 6. 2017
  Dobrý den, dnes 14.6 jsem mela pohlavní styk s kondomem bohužel kondom prasknul a veškerý ejakulát se dostal do mě. S partnerem jsme ihne dosli pro Escapelle a žila jsem jej 20 minut po sexu. Zaroven první den poslední menstruace byl 4.6 a skončila mi v neděli dne 11.6. Jaka je pravděpodobnost že pilulky selžou ? mám strach že jsem těch pár procent kdy pilulky nezaberou
  V praxi tato pilulka při včasném užití účinkuje a Vy jste ji stihli ve správné době.
  14. 6. 2017
  Dobrý den, včera (13.6.) jsem měla s přítelem pohlavní sex. Použili jsme kondom. V momentě, kdy přítel ejakuloval, penis ze mě vytáhnul a všimli jsme si, že kondom sklouznul. Problém je, že nevíme, kdy přesně kondom sklouznul. Také jsem poslední 4 roky užívala hormonální antikoncepci, ale teď z několika důvodů antikoncepci vysazuji. Poslední prášek jsem brala 30.5. a menstruace se dostavila 3.6. Je možné, že můžu otěhotnět? Děkuji za odpověď.
  Je to dokonce pravděpodobné, protože se právě nacházíte uprostřed plodných dnů
  11. 6. 2017
  Ještě k dotazu o pilulce PO, mám pak samozřejmě normálně pokračovat v užívání HA, že ano?
  Určitě.
  11. 6. 2017
  Dobrý den, včera večer jsem užila pilulku, ale po dvou hodinách mi "vyjely" žaludeční šťávy do úst a dokonce nosem ven. Bojím se, abych neotěhotněla, pohlavní styk jsme měli s partnerem dva dny před tím. Mám užít pilulku PO? Děkuji za radu.
  POkud Vám v nose nedrhla pilulka, tak byla již na cestě k vstřebání, což se děje v tenkém střevě. V tom případě by pilulka měla účinkovat.
  9. 6. 2017
  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda omeprazol snižuje antikoncepci? Užívám Sunyu.Omeprazol beru ráno, antikoncepci večer. Děkuji
  V tomto případě k ovlivnění antikoncepce nedojde. Hlavně pravidelně užívejte.
  31. 5. 2017
  Dobrý den. Chtěla bych vysadit antikoncepci o otěhotnět. Za jak dlouho po vysazení antikoncepce mohu otěhotnět? děkuji
  Nemusíte mít žádnou "očistnou" nesmyslnou pauzu. Prostě přestaňte užívat antikoncepci a klidně můžete být v následujícím cyklu těhotná bez obav ohrožení děťátka.
  22. 5. 2017
  Dobrý den, pokud jsem první den vynechala tabletku HA, jak se mám zachovat? Bude účinek antikoncepce po zbytek měsíce neplatný? Děkuji.
  22. 5. 2017
  Dobrý den, pokud jsem první den vynechala tabletku HA, jak se mám zachovat? Bude účinek antikoncepce po zbytek měsíce neplatný? Děkuji.
  Zapomenutí pilulky o více jak 12 hodin v prvém týdnu užívání - což je asi Váš případ- může vést k selhání antikoncepce další 8 dnů. Proto doporučuji ženám pokračovat v užívání, ale následujících 14 dnů na antikoncepci nespoléhat. Hezký den.