„V zájmu ochrany Vašeho soukromí bychom Vás rádi upozornili, abyste se při pokládání svého dotazu vyvaroval/a uvádění takových informací, které by Vás mohly jakkoli přímo či nepřímo identifikovat. Na Váš dotaz v poradně rádi odpovíme, aniž bychom potřebovali znát jakékoli Vaše osobní údaje. Věříme, že v naší poradně můžete chránit své zdraví i soukromí současně.“
  18. 6. 2018
  Dobrý den, přešla jsem z antikoncepce sienima na yadine. Yadine jsem začala užívat po týdenní pauze (jako klasický 8den). Poslední prášek jsem vzala ve středu 13.6 ale menstruace se ještě do teď neobjevila a to je pondělí (18.6) dělala jsem si těhotenský test a ten je negativní. Můžete mi poradit co stím? Dekuji
  Pokračujte v užívání dalšího platíčka. Doporučuji pro jistotu opakovat test za 14 dnů, buda asi negativní. Další menstruaci očekávejte až v další pause.
  13. 6. 2018
  Dobrý den, prosím o informaci, zda nemají léky Omeprazol Teva Pharma 20mg a Desloratadin Mylan 5mg vliv na antikoncepci (Novynette). Děkuji.
  Ani jeden z těchto léků neovlivňuje antikoncepční účinek ani vstřebávání antikoncepční pilulky.
  11. 6. 2018
  Dobrý den, vzala jsem si antikoncepci microgynon úplně poprvé mimo cyklus, chci se tedy zeptat, za jak dlouho budu chráněná? Děkuji
  Plně Vám bude antikoncepce účinkovat až v dalším cyklu užívání.
  9. 6. 2018
  Dobrý den. Chci se zeptat. Jsem chráněná po 7 denní Pauze hned 8 den, když jsem 7 dní měla pauzu? Nebo musím týden čekat, stejně jako když zapomenu vzít pilulku.
  Pokud správně užíváte pilulky, tak antikoncepce plně účinkuje i v 7 denní pauze. Takže i 8. den jste chráněna při užívání nového platíčka.
  3. 6. 2018
  Dobrý den, brala jsem 2 plátíčka v kuse a ve 2 a 3 týdnu užívání druhého pláta ( celkově tedy 5 a 6 tyden nepreruseneho uzivani ) jsem neuzila po 1 tablete ... nevzala jsem si predposledni pilulku a posledni ano, druhy den 7 denni pauzy došlo k pohlavnímu styku, s obavami jsem užila postinor ... mám pak po 7 denní pauze opět začít užívat další plátíčko, jak jsem zvyklá nehledě na to, jak se po užití postinoru ( užitý druhý den pauzy) dostaví menstruace ? Případně jak bych měla postupovat a jak je to s následnou spolehlivostí HA . Předem děkuji za odpověď .
  2. 6. 2018
  Dobrý den, brala jsem 2 plátíčka v kuse a ve 2 a 3 týdnu užívání druhého pláta ( celkověvtedy 5 a 6 tyden nepreruseneho uzivani ) jsem neuzila po 1 tablete ... nevzala jsem si predposledni pilulku a posledni ano, druhy den 1 denni pauzy došlo k pohlavnímu styku, s obavami jsem užila postinor ... mám pak po 7 denní pauze opět začít užívat další plátíčko, jak jsem zvyklá nehledě na to, jak se po užití postinoru ( užitý druhý den pauzy) dostaví menstruace ? Případně jak bych měla postupovat a jak je to s následnou spolehlivostí HA . Předem děkuji za odpověď .
  pokracujte po 7 denni pauze. bez obav
  1. 6. 2018
  Dobrý den beru asi 9 dní antikoncepce yadine. Beru i diomax. Když jdu na chvíli na slunko, začnou mě červenat ruce(jako vyrážka) může to způsobovat něco z toho? Dekuji
  Vyrazka bude pravdepobne ad antibiotik. je to casta komplikace,mel Vas upozornit Vas lekar.
  1. 6. 2018
  Dobrý den, prosím o informaci, zda nemají léky Omeprazol Teva Pharma 20mg a Desloratadin Mylan 5mg vliv na antikoncepci (Novynette). Děkuji.
  29. 5. 2018
  Dobrý den, chci si oddalit menses, mam krecove žíly, tak potrebuji setrnou antikoncepci. Mela hsem Yasmenelle. Je fajn, ale dost draha. Je neco podobneho?
  Existuje antikoncepce zcela stejného složení za skoro 50% cenu. Poradí Vám Váš gynekolog. Nižší cena neznamená horší účinnost či méně kvalitní pilulku.
  25. 5. 2018
  Dobrý den, Přítelkyně bere již několik měsíců HA Natalya. Stalo se, že si v prvním týdnu omylem zapomněla vzít pilulku. Dle návodu zi následující den vzala dvě pilulky. Čtyři dny před vynecháním jsme měli nechráněný sex. Rádi bychom věděli, jaká je šance, že by z něj mohlo dojít k otěhotnění, Moc děkuji za odpověď.
  V době, kdy jste měli pohlavní styk by již antikoncepce měla opět účinkovat. Přesto doporučuji za 3 týdny udělat těhotenský test. Bude asi negativní.