„V zájmu ochrany Vašeho soukromí bychom Vás rádi upozornili, abyste se při pokládání svého dotazu vyvaroval/a uvádění takových informací, které by Vás mohly jakkoli přímo či nepřímo identifikovat. Na Váš dotaz v poradně rádi odpovíme, aniž bychom potřebovali znát jakékoli Vaše osobní údaje. Věříme, že v naší poradně můžete chránit své zdraví i soukromí současně.“
  2. 5. 2018
  Dobrý den beru diomax může to nějak ovlivnit antikoncepci? Dekuji
  Neovlivňuje.
  1. 5. 2018
  Dobrý den měla bych dotaz. Beru pravidelně každý den antikoncepci. Ve 12:00 ale v 15:50 jsem měla řidší stolici. Hledala jsem na internetu jaká stolice by měla vadit. Ale měla to být vodnatá stolice. Moje však byla tvarovaná. Nebyla nějak hodně řídká. A byla jen jednou. Žádné běhání. Prostě každodenní stolice jenom o trochu řidší než obvyklá.
  Na selhání pilulek se podílí skutečně až "echt" silný průjem. Pouze řidší stolice obvykle antikkoncepci neovlivní,
  30. 4. 2018
  Dobrý den, před dvěma měsíci jsem měl pohlavní styk s holčinou, která bere pravidelně antikoncepci a prý ji ani nevysazuje (tím pádem prý ani nekrvácí). Je nějaká možnost, že bude těhotná, když jsem se udělal do ní? A ještě byl měl druhou otázku, zda je vůbec možné, že nemá vůbec krámy? Předem vám děkuji za odpověď.
  Velmi familiérní dotaz. Pokud užívá antikoncepci správně, neotěhotní. Při kontinuálním užívání, tedy bez přestávek, nemusí žena vůbec menstruovat a není to zdraví nebezpečné.
  28. 4. 2018
  Dobrý den přeji. Mám takový dotaz. Užívám pravidelně antikoncepci. Ale tenhle pátek se nám stala nehoda přítel jako vždy vyvrcholil ven ale prsty měl od supermatu. A prstnama do mě vzniknul. Bylo to skoro ihned po 30 sekundách. Antikoncepci užívám už něco málo přes půl roku. Je tady pravděpodobnost otěhotnění? Děkuji.
  Při užívání antikoncepce není potřeba mít obavy.
  28. 4. 2018
  Dobrý den. Měla bych na vás dotaz. Skoro rok užívám pravidelně antikoncepci jménem Jeanine vždy na čas maximální odchylka hodina. Po roce jsme s přítelem odbouraly kondom jinak vždy jsme souložili s kondomem. Nyní mám obavy. Přítel se mi přiznal že to úplně neuhlídal a nějaké to sperma šlo do mě. Mám se bát těhotenství. Děkuji za odpověď.
  Pokud užíváte antikoncepci správně, je zcela zbytečné další antikoncepční opatření. Klidně se milujte bez kondomu. Je to pohodlnější.
  27. 4. 2018
  Dobrý den, dostala jsem antibiotika Cefzil. Lekarnice me upozornila na snizeni ucinnosti antikoncepce. chtela jsem se zeptat, za jak dlouho po dobrani atb se na ni mohu opet spolehnout? s antibiotiky jsem zaroven zrovna zacala nove platicko. atb mam na 10 dni. Dekuji za odpoved a preji hezky den
  26. 4. 2018
  Dobrý den, užívám již 8 let HA a nyní uvažuji o jejím vysazení. Před užíváním jsem nikdy neměla úplně pravidelnou menstruaci, měla jsem ji co měsíc jindy třeba i čtvrt roku bez. Mohl by se tento problém opět vrátit? Děkuji
  26. 4. 2018
  Dobry den, pane doktore. Musela jsem 2x pouzit Escabelle, 2x se nam stala s pritelem nehoda a vzdy po mesici (leden,unor) vzdy tehotenske testy byly negativni. Pote jsme meli mesic pauzu od zacatku pred koncem brezna jsem mi doktor predepsal HA a ted mam nejspise spozdenou menstruaci uz 4 den, neni mozne ze to je z tech hormonu? Dekuji za odpoved.
  25. 4. 2018
  Dobrý den pane doktore. Je možné že s antikoncepce se děláji znaménka? Děkuji
  24. 4. 2018
  Dobrý den, pane doktore. Mám na vás otázku od středy beru nové plato HA, 4.4.2018 tak 20.4.2018 vzala HA, ale po 2h jsem vzracela, tak den poté 21.4.2018 vzala nový, poté jsme s přítelem měli sex, pro jistotu jsi vzal kondom po 15 min po změně polohy, přítelovy praskl kondom, když se do mě snažil dostat, ale neajukoloval, je možné riziko otěhotnění, děkuji za vaší odpověď, přeji hezký den.