„V zájmu ochrany Vašeho soukromí bychom Vás rádi upozornili, abyste se při pokládání svého dotazu vyvaroval/a uvádění takových informací, které by Vás mohly jakkoli přímo či nepřímo identifikovat. Na Váš dotaz v poradně rádi odpovíme, aniž bychom potřebovali znát jakékoli Vaše osobní údaje. Věříme, že v naší poradně můžete chránit své zdraví i soukromí současně.“
  21. 3. 2018
  Dobrý den, začala jsem brát antikoncepci sienima. Poslední prášek jsem si vzala ve středu, teď následuje týdenní pauze takže další platicko začnu brát za týden ve čtvrtek? Dekuji
  Správně, je vidět že umíte počítat.
  21. 3. 2018
  Dobrý den, zajímalo by mě, zda mohlo narušit účinek antikoncepce, když jsem 2 hodiny po jejím zapití šla 2x na velkou, nejednalo se však o průjem. Děkuji za odpověď
  V tom případě by antikoncepce měla účinkovat.
  20. 3. 2018
  Dobrý den, je možné u antikoncepce Jangee oddálit menstruaci o 1 nebo 2 týdny, nebo musím dobrat celé další plato? Dále bych se ráda zeptala, jestli je možné ihned po vysazeni plánovat otěhotnění, nebo je nutné nějaký čas počkat. Dekuji
  Posunout menstruaci tím, že bez přestávky budete užívat další platíčko, to by mělo fungovat, Skutečně nemusíte to další plato dobírat do konce. Udělejte standartní pauzu a zbytek nedobraných pillulek si schovejte např. na léto. Až se rozhodnete pro těhotenství, stačí prostě doužívat platíčko do konce a další měsíc již můžete bez obav otěhotnět. Pověrčivé 3 měsíce jakési očisty jsou zcela zbytečné, pilulka je zcela odbourána za 72 hodin po požití.
  19. 3. 2018
  Dobrý den měla bych dotaz. Již beru antikoncepci 9 měsíců. Nyní mám přítele. Bojím se otěhotnět. Antikoncepci beru pravidelně přibližně ve stejný čas max odchylka 1 hodina. Prezervativ přítel nechce. Říká mi že budeme používat hormonální antikoncepci v podobě pilulek a on to ještě za včasu přeruší. Ale neustále mám strach. Myslíte si že tohle je spolehlivé?
  Pokud užíváte antikoncepci správně, je skutečně z zbytečné užívat kondom. A přítel nechť již nezkracuje svůj akt zbytečným "časným" vytažením. Pilulka Vás dostatečně ochrání.
  14. 3. 2018
  Dobrý den, chci se zeptat jak rychle začne působit pilulka Escapelle? Asi necelé dva dny po požití pilulky po, jsem si vzala přípravek který obsahuje třezalku tečkovanou. Může třezalka účinek prášku i po dvou dnech vyrušit? Děkuji za odpověď.
  Pilulku po 6 hodinách po požití již nic neovlivní. Již je plně účinná.
  14. 3. 2018
  Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda antibiotika ovlivňují účinnost nitroděložního tělíska, mám iub scu300b midi. Děkuji.
  Tuto antikoncepci antibiotika neovlivňují, bez obav.
  13. 3. 2018
  Dobrý den, poradil byste mi prosím, jaká značka těhotenského testu je nejspolehlivější? Děkuji moc.
  Není důležité jaká značka. Cena testu nad 6O Kč je dostačující. Drahé testy jenom vypadají lépe.
  13. 3. 2018
  Zdravím, jaká je pravděpodobnost že došlo k otěhotnění, když nám prask kondom, ale hned jsem si vzala postinor? Dík
  Pravděpodobnost je cca pod 4%, v praxi je to dostatečná ochrana.
  12. 3. 2018
  Dobrý večer, minulý měsíc jsem vysadila HA Lyndinette (brala jsem skoro rok). Termín menstruace jsem měla v pátek, dostala jsem ji v pondělí. V neděli byl chráněný styk. V pondělí je jen velmi slabé špinění. Je to normální, že by menstruace tak hodně zeslábla? A je to vůbec menstruace? Předem děkuji za odpověď.
  Po vysazení antikoncepce může být dočasně slabší menstruace. Pro jistotu ale vždy doporučuji těhotenský test. Asi bude negativní.
  12. 3. 2018
  Zdravím,chtěla jsem se zeptat,v pondělí 5.3. mi začala menstruace,a tak jsem si 6.3. vzala hormonální antikoncepci. Nikdy predtim jsem HA nebrala, a tak se ptám,kdy už budu při sexu zcela chráněna,když beru HA 7 dní? Předem děkuji.
  Již dnes máte zelenou- ochrany účinkuje.