„V zájmu ochrany Vašeho soukromí bychom Vás rádi upozornili, abyste se při pokládání svého dotazu vyvaroval/a uvádění takových informací, které by Vás mohly jakkoli přímo či nepřímo identifikovat. Na Váš dotaz v poradně rádi odpovíme, aniž bychom potřebovali znát jakékoli Vaše osobní údaje. Věříme, že v naší poradně můžete chránit své zdraví i soukromí současně.“
  20. 10. 2017
  Dobrý den,včera jsem zjistila,že jsem si omylem některý den vzala dvě pilulky,teď mi bude příští pátek jedna chybět,mám si ji vzít z jiného balení nebo hned udělat sedmidenní pauzu?Děkuji za odpověď
  KLidně udělejte nyní pauzu, kterou ale neprodlužujte.
  19. 10. 2017
  Dobrý den, antikoncepci užívám okolo půl 10 večer. Zapomněla jsem si vzít 8.pilulku v pořadí a ten den jsem měla nechráněný pohlavní styk. Vzala jsem si až 9.pilulku v 9 hodin večer. Užívám antikoncepci minisiston. Je zde nějaké riziko?
  Do 12 hodin zpoždědní antikoncepce neselhává. Pokud užijete pilulku déle, k selhání dojít může. Doporučuji užít postkoitální pilulku.
  17. 10. 2017
  Dobry den.Je možné být těhotná po dvou probehlych menstruacich a ani jednom negativnim testu?Dekuji
  Testy jsou dne docela spolehlivé. POkud chcete mít jistotu, dojděte si na gynekologii.
  17. 10. 2017
  Dobrý den, už jsem se na Vás obrátila s jednou obrátila s tímto problémem, kvůli dovolené jsem nemohla vysadit antikoncepci a začala brát ihned nové platíčko, ale mírně jsem špinila a tak jste mi doporučil do té doby, co budu na dovolené užívat 2 tablety najednou, aby krvácení ustalo. Krvácet jsem přestala a po návratu domů jsem dala na vaší radu a udělala pauzu (2 talety naráz jsem brala pouze 3 dny). Poslední pilulku jsem měla v sobotu večer a dnes je úterý a stále jsem menstruaci nedostala. Je to obvyklé? Mohu po 7 denní pauze i bez dostavení menstruace znovu začít užívat nové platíčko bez obav z otěhotnění? Děkuji za odpověď.
  KLidně začněte s novým platíčkem tak,jak máte. Je možné, že sliznice si již "odkrvácela" a další menstruace přijde až v další pauze. Vždy doporučuji pro jistotu udělat si těhotenský test a ten ještě zopakovat za 14 dnů. Bude asi negativní.
  17. 10. 2017
  Dobry den, po vice jak 13 letech jsem se rozhodla uživat HA.lekarka mi predepsala Syrmiu.antikoncepci jsem uzivala od prvniho dne menstruace jak se ma.Po deseti dnech jsem uzivani ukončila z duvodu nesnášenlivosti.Po dvou dnech neuzivani HA se dostavilo slabsi krvaceni.Tedy po 14 dnech od.prvni menstruace.je lehke krvaceni po vysazeni v poradku mino cyklus z duvodu hormalnich zmen?dekuji za odpověd
  Při předčasném vysazení antikoncepce dochází ke krvácení tzv. ze spádu.
  17. 10. 2017
  Dobrý den.uzivam Ha.Kdyz dostanu zažívací problémy,zvraceni nebo zapomenu pilulku.je možné jeste třeba použít pharmatex(jak dlouho zavést před stykem,a jak dlouho účinkuje)???Děkuji.Hezky den.
  Lokální antikoncepce se obvykle zavádí cca 10 minut před stykem a působí asi 90 minut.
  15. 10. 2017
  dobry den, pane doktore, muze ovlivnit ha flaya ascorutin? dekuji
  Bez obav, neovlivňuje.
  15. 10. 2017
  Dobrý den, může žena otěhotnět týden před mentruací? Je to málo nebo vysoce pravděpodobné? ( Byl přerušovaný styk dvakrát po sobě).
  Je to málo pravděpodobné, ale lze otěhotnět i po pohlavním styku při menstruaci!
  13. 10. 2017
  Dobrý den.uzivam Ha.v prvním týdnu jsem měla styk a zapomnela jsem si vzít pilulku-uzila jsem ji až s14hod se spozdenim.je velké riziko otěhotnění?Děkuji.Hezky den.
  Obvykle 14 hodin ještě příroda toleruje. Doužívejte antikoncepci a jakmile začnete nové platíčko, udělejte si těhotenský test. Asi bude negativní.
  11. 10. 2017
  Dobrý den, začala jsem jíst antikoncepci a nejsem si zcela jistá, jak vlastně funguje. Pokud jsem měla sex den před začátkem vysazení tabletek na 7 dní je to pořád účinné? A po skončení menstruace jsem chráněná hned s prvním práškem nového balení? Děkuji za odpověď.
  Pokud užíváte antikoncepci bez poruchy, antikoncepce plně účinkuje i pauze.