„V zájmu ochrany Vašeho soukromí bychom Vás rádi upozornili, abyste se při pokládání svého dotazu vyvaroval/a uvádění takových informací, které by Vás mohly jakkoli přímo či nepřímo identifikovat. Na Váš dotaz v poradně rádi odpovíme, aniž bychom potřebovali znát jakékoli Vaše osobní údaje. Věříme, že v naší poradně můžete chránit své zdraví i soukromí současně.“
  8. 5. 2019
  Dobrý den, už rok užívám antikoncepci Belara, teď mi však byly předepsány prášky Zinnat na infekci močových cest. V příbalovém letáku se píše, že prášky mohou snižovat účinnost antikoncepce, proto se chci zeptat, kdy po dobrání prášků Zinnat začne antikoncepce plně fungovat? Zinnat mám na 10 dni.
  Tytom antibiotika by mohly účinek antikoncepce ovlivnit. Doporučuji po dobu užívání dodržet celibát.
  5. 5. 2019
  Snižuje Ascorutin účinek antikoncepce?
  Nesnižuje, bez obav.
  5. 5. 2019
  Dobrý den, jaká je pravděpodobnost otehotneni při použití kondomu plus cipku pharmatexu? Může se to rovnat HAK? Dekuji za odpověď a přeji hezký den.
  V této kombinaci je to velmi spolehlivé. Přesto je HAK o něco lepší.
  5. 5. 2019
  Zapomněla jsem si vzít 18. prášek z 21. Podle příbalového letáku mám v plánu hned začít s pauzou. Sníží se nějak výrazně účinnost kvůli vynechání jednoho prášku v třetím týdnu? Pokud ano, jak dlouho je nutné se dále chránit například kondomem? Děkuji za odpověď.
  Ve třetím týdnu je riziko selhání malé.
  5. 5. 2019
  Dobrý den, chci se zeptat, jestli je možné, aby byl kondom nepoškozený a přece v něm byla mensi dirka, kudy by došlo k úniku spermatu? Diky.
  Všechny kondomy jsou ve výrobě kontrolovány. POkud nepoužijete kondom s porušeným obalem, nemělo by se nic. stát.
  4. 5. 2019
  Dobrý den, beru antikoncepci yasminelle. Chtěla bych Beat kapky ostropestřec na očistu ale slyšela jsem že ostropestřec snižuje účinek antikoncepce? Jak to prosím Teda je? Dekuji
  V běžných dávkách k ovlivnění nedochází. Pro jistotu mějte mezi užitím antikoncepce a kapek alespoň 4 hodiny.
  30. 4. 2019
  Dobrý den.ma vliv užívání ha a mastodynu??? - popřípadě co užívat místo toho? Děkuji za odpověď. Hezký večer.
  Může se Vám pomocí antikoncepce ulevit.
  26. 4. 2019
  DOBRÝ DEN.Bylo mi doporučeno uzivat doplněk stravy:Pupalku tabletky/pupalkovy olejicek. Ovlivňuje/ma pupalka vliv na antikoncepci natalya? DĚKUJI. hezký večer. Nashledanou.
  V běžných dávkách k ovlivnění nedochází. Přesto je vhodné časovat užívání antikoncepce nejlépe s odstupem alespoň 6 hodin
  25. 4. 2019
  Dobrý den, Je možné nepředepsat HAK kvůli výskytu rakoviny prsu v rodině (babička od matky)? Děkuji za odpověď.
  Pouhý výskyt rakoviny prsu v rodině důvodem není. K upřesnění genetické zátěže je potřeba genetické vyšetření.
  24. 4. 2019
  Dobrý den. Od kolika let mi může gynekolog předepsat antikoncepci? A musím mít souhlas rodičů?
  Od Vašich 15. narozenin nepotřebujete souhlas rodičů na předepsání antikoncepce. Do 15 let je pohlavní styk trestný čin!