„V zájmu ochrany Vašeho soukromí bychom Vás rádi upozornili, abyste se při pokládání svého dotazu vyvaroval/a uvádění takových informací, které by Vás mohly jakkoli přímo či nepřímo identifikovat. Na Váš dotaz v poradně rádi odpovíme, aniž bychom potřebovali znát jakékoli Vaše osobní údaje. Věříme, že v naší poradně můžete chránit své zdraví i soukromí současně.“
  10. 7. 2017
  Dobry den, zvracela jsem den,kdyz jsem 14.tou tabletku z platicka, asi hodinu po uziti. Dalsi den jsemsi vzala tabletku normalne, dalsi den rano jsem mela s pritelem nechraneny pohlavni styk, pro jistotu jsem uzila escapelle, pote jsem normalne dobrala dalsich 5 prasku z plata. Antikoncepsi beru jiz 4 mesice, 3. bez prestavky. Mohu i nadale pokracovat dalsim platickem bez prestavky? A jaka je sance tehotenstvi? Dekuji
  Můžete. Učinila jste správně a antikoncepce by měla účinkovat.
  5. 7. 2017
  Vážený pane doktore, mám dotaz. Je možnost otěhotnění vysoká, když jsem měla nechráněný pohlavní styk pátý den menstruace přičemž můj cyklus je 25-28 dni? Děkuji za odpověď
  Styk jste měla v době tzv. neplodných dnů, co u pravidelného pohlavního styku má účinnost 85 %. Takže pravděpodobnost početí je relativně malá, ale není nulová.
  2. 7. 2017
  Dobrý den pane doktore, poslední menstruaci jsem měla 26.6 a 1.7 jsem měla nechránený pohlavni styk, cca 10-12 hodin po styku jsem užila tabletku "po" Escapelle ...je riziko otehotneni vysoké? Děkuji předem
  Pilulky je účinná na cca 96%- V praxi to většinou stačí a k selhání dochází spíše při pozdním užití.
  1. 7. 2017
  vážený pane doktore, je šance na těhotenství v tomto případě mizivá? Poslední menstruaci jsem měla 11. 6, včera se odehrál přerušovaný sex.
  Asi k předchozímu dotazu. V praxi to většinou stačí, ale pořád zůstává asi 4% možnosti selhání.
  30. 6. 2017
  Dobrý den, měli jsme s partnerem takovou nehodu. v pondělí a úterý jsme prožili nechráněný styk, což jsme vyřešili tabletkou (po druhém styku) kterou jsem si vzala ve středu ráno (styky v noci z po na út a z út na st). Bohužel včera se nám stala nehoda znovu a opět jsme měli nechráněný styk. Prosím o radu, co nyní dělat. Další tabletkou? Či stále ještě funguje ta původní? MOhu mít případně nějaké komplikace do budoucna s otěhotněním když teď použiji druhou? Poradťe mi prosím.
  POkud by jste užila další pilulku mohla by jste mít bolesti a začnete pravděpodobně krvácet. Pilulka již užitá by měla být dostačující. Jenom zvažte, zda není na čase začít užívat některou z moderních antikoncepcí.
  27. 6. 2017
  Dobrý den, mám 8 týdenního chlapečka a plně kojím, týden beru antikoncepci Azalia (i pro kojící) a přestává se mi tvořit mléko a dnes mě pobolívá v podbříšku a jdou ze mě hnědé hleny. Může to způsobit ta antikoncepce? Moc děkuji za odpověď
  Tyto změny antikoncepce nedělá. Spíše se jedná o zánět, doporučuji návštěvu gynekologie.
  26. 6. 2017
  Dobrý den, chtěla bych se zeptat na ATB Xorimax 500 mg. Vím, že ATB ovlivňují hormonální antikoncepci (já beru antikoncepci stodette), ale 26.6 jsem antibiotika začala brát a 29.6 si beru tabletu antikoncepce (po 7 denní pauze) a poslední antibiotikum budu brát 2.7 i tak si mám dávat celý měsíc pozor a ten další už to bude v pohodě? Moc děkuji za odpověď.
  Ovlivnění účinku antikoncepce antibiotiky není zcela prokázáno, ale pro vysokou pravděpodobnost učiňte jak píšete a v dalším cyklu bude již vše v pořádku.
  18. 6. 2017
  Dobrý den, pravidelně beru antikoncepci Lindynette. V sedmidenní pauze se vždy objevilo krvácení ale tento měsíc nic. Je to normální? Vše vypadalo normálně. Jako před menstruací mě bolelo břicho, hlava, byla jsem unavenější a pořád jsem potřebovala na záchod. Ale přesto se krvácení neobjevilo. Je možné že bych mohla být těhotná?
  U nízkohormonální antikoncepci se občas může stát, že menstruace nepřijde. Udělejte si těhotenský test, pokud bude negativní, můžete začít s dalším platíčkem. Doporučuji test za 14 dnů opakovat. POkud budete i v dalším cyklu bez menstruace, je nutný gynekologická kontrola.
  17. 6. 2017
  Dobrý den, po roce jsem zase znovu začala brát antikoncepci, ve čtvrtek jsem začala špinit a tak sem si vzala první pilulku, ale druhý den už sem nešpinila a menstruace se nedostavila, v braní pilulek pokračuji a chctěla jsem se zeptat jestli vůbec teno měsíc antikoncepce bude fungovat či nikoli?
  POkud jste začala užívat antikoncepci první den menstruace, tak antikon cepce účinkuje. Snížení intenzity krvácení je v důsledku účinku antikoncepce
  17. 6. 2017
  Dobrý den, měla jsem chráněný sex, bohužel kondom praskl. Cca do 6-7hodin, jsem použila pilulku. Dnes jsem to měla dostat, mám strašně bolesti v podbříšku. Chtěla bych se zeptat za jak dlouho pozná doktor po tomto incidentu, zda jsem nebo nejsem těhotná? A dostanu normálně měsíčky nebo budu mít problém ?
  Těhotenství je zjistitelné nejdříve cca 15.den ode dne početí, to bylo u Vás datum nehody.