„V zájmu ochrany Vašeho soukromí bychom Vás rádi upozornili, abyste se při pokládání svého dotazu vyvaroval/a uvádění takových informací, které by Vás mohly jakkoli přímo či nepřímo identifikovat. Na Váš dotaz v poradně rádi odpovíme, aniž bychom potřebovali znát jakékoli Vaše osobní údaje. Věříme, že v naší poradně můžete chránit své zdraví i soukromí současně.“
  9. 8. 2016
  Jak dlouho mám čekat s návštěvou lékaře když chci otěhotnět ?
  Pokud se Vám nedaří početí potomka 6 měsíců při pravidelném pohlavním styku / uvádí se minimálně 2x za týden /, doporučuji navštívit gynekologa již po uplynutí 6 měsíců.
  8. 8. 2016
  Potřebuji posunout menstruaci. Jak to mám udělat. Užívám antikoncepční pilulky.
  Je to jednoduché. Prostě neděláte pauzu a budete pokračovat s antikoncepcí dále. Vždy je možno cyklus prodlužovat,. Nikdy nezkracujte!
  8. 8. 2016
  Kdy mohu po vysazení antikoncepce otěhotnět?
  POkud užíváte pilulky, může klidně a bez rizik otěhotnět hned v prvém měsíci po vysazení. Jakési 3 měsíce k "očištění" je zbytečná báchorka.
  7. 8. 2016
  Když chci antikoncepci a je mi 16 let,musím na gyndu?
  POkud je dívce více jak 16 let a nemá zdravotní kontraindikace, může jí lékař - gynekolog předepsat antikoncepci. Není vyžadován souhlas rodičů.
  4. 8. 2016
  Občas zapomínám spolknout pilulku. Vadí to?
  Aby hormonální pilulka dobře účinkovala, je nezbytné jí užívat pravidelně. Pokud s tím máte problém, doporučuji jiný typ antikoncepce - injekce, náplast, vaginální kroužek, hormonální či nehormonální tělísko.
  2. 8. 2016
  MOhu si u monofazické antikoncepce posunout menstruaci tím, že neudělím přestávku ?
  Ano,je to možné i několikrát do roka. Antikoncepce bude i nadále účinná a není to se zdravotním rizikem.
  20. 7. 2016
  moc dotazu a stále nic
  . Pro změnu operatora pro problémy s technickou podporou se omlouvám. Nově již poradna bude fungovat.
  20. 7. 2016
  tady se neodpovídá
  20. 7. 2016
  Dobry den ,prosim vas chtela sem se zeptat .V prosinci 2015 sem zacala brat antikoncepci Yanella. 1.6 2016 sem anrikoncepci brat prestala menstruace se dostavila normalne a mam ji pravidelne ..Nyni sem se vsak antikoncepsi zacat brat zase .Zbylo mi jeste skoro cele baleni .Muzu tacit brat antikoncepci nebo musit jit ke gynekolozce a pote zacat brat antikoncepsi ? Dekuji za odpoved
  Před začátkem užívání antikoncepce je vždy vhodné absolvovat gynekologickou kontrolu, aby se vyloučily např. cysty. Protože je ale léto, Vy asi nemáte gynekologické obtíže a stejně si budete muset dojít pro nový recept, tak bych v užívání nebránil
  12. 7. 2016
  Dobrý den, chtěla bych se zeptat kolika fázová je antikoncepce jangee 0,03 mg/3 mg, bohužel jsem to nikde v příbalovém letáku nenašla. Chtěla bych vynechat 7 denní pauzu a začít brát ihned druhý blastr, ale cca před dvěma lety jsem tak učinila a krvácela jsem celý měsíc. Nejsem si jistá zda není více fázová a proto došlo k tomuto problému. Popřípadě co se dá dělat aby nedošlo ke krvácen celý měsíc, popřípadě v čem je problém. Děkuji moc za odpověď.