„V zájmu ochrany Vašeho soukromí bychom Vás rádi upozornili, abyste se při pokládání svého dotazu vyvaroval/a uvádění takových informací, které by Vás mohly jakkoli přímo či nepřímo identifikovat. Na Váš dotaz v poradně rádi odpovíme, aniž bychom potřebovali znát jakékoli Vaše osobní údaje. Věříme, že v naší poradně můžete chránit své zdraví i soukromí současně.“
  20. 3. 2017
  Dobrý den, začala jsem brát antikoncepci Lindynette, psali 2.-7. den po začátku menstruace. První jsem měla 8. den. Kdy začne účinkovat a budu se moci na ni spolehnout?
  V tomto případě se na antikoncepci můžete plně spolehnout až v dalším cyklu. Bohužel jste prošvihla vhodný termín k začátku užívání .
  18. 3. 2017
  Dodatek k nedobrani 2 poslednich prasku z platicka-- Popripade kdybych zacla zas uzivat nove platicko jak mam jestli by ucinkovalo. Dekuji
  Jeden prášek nedobrání organismus toleruje, ale nesmí se prodloužit pauza nad obvyklý počet dnů. Pokud vynecháte dva poslední dny, doporučuji pokračovat , ale následujícíxh 14 dnů se na antikoncepci nespoléhat
  18. 3. 2017
  Dobry den mela bych dotaz , snazime se s pritelem o miminko a vedli jsme takovou vaznejsi debatu ze vynecham antikoncepci a skusime to tedy. Antikoncepci beru od 15 let lyndinete 20 je mi 24 let. Za jak dlouho po vysazebi bych mohla otehotnet ?? Antikoncepci sem vyhodila vcera do kose to jest 2 dny do dobrani celeho platicka dva prasky tam zustali. V pondeli mam zacit pauzu ve ctvrtek mam dostat menstruaci..dostanu ji presne i kdyz srm posledni dca prasky nedobrala nebo uz ne ? Dekuji za odpoved.
  Antikoncepce se z organismu zcela eliminuje během 7 dnů, takže můžete počít hned první cyklus po vysazení, aniž by jste budoucího potomka ohrozila. Držím palce a hezký den
  15. 3. 2017
  Dobrý den. Je mi 48 let a nepravidelně krvácím. Byla jsem 2x na kyretáži a problémy jsou pořád. Nechće se mi na operaci. Jena to nějaký lék ? děkuji
  Pedpokládám, že navštěvujete pravidelně svého gynekologa. Existuje lék,který by Vaše problémy mohl vyřešit - ulipristal acetat. Je ale relativně drahý lék a účinek může být jenom dočasný.
  10. 3. 2017
  Dobrý den. Chtěla bych zhubnout. Existují nějaké prášky ? děkuji
  Základem hubnutí nejsou prášky, ale životní režim. Doporučuji radu s někým, kdo se tím zabývá. Ale na druhou stranu se na medikamentozním trhu objevil nový preparát, který skutečně pomáhá k hubnutí a je dostupný. Poradí Vám, Váš gynekolog či praktický lékař.
  7. 3. 2017
  PROSÍM, MOHOU ANTIKONCEPČNÍ PRÁŠKY NA ZAČÁTKY UŽÍVÁNÍ ZPŮSOBIT U 17. LETÉ ZPŮSOBOVAT ÚNAVU A NERVOZITU? DĚKUJI.
  Je to málo pravděpodobné. MOderní antikoncepce tyto problémy nedělá.
  5. 3. 2017
  Mám před sebou "veselý" víkend a neužívám antikoncepci. Mohu se spolehnout na pilulku"po" ?
  Tato pilulka má docela slušnou antikoncepční účinnost a nemá zdravotní zákazy. Jenom doporučuji ji užít co nejdříve po akci.
  3. 3. 2017
  Dobrý den. Na internetu čtu rozporuplné názory na očkování proti rakovině děložního čípku. Jaký máte názor Vy? Děkuji
  Žijeme v době, kdy tzv."odborníci" radí vzdát se vymožeností moderní mediciny a žit dle přírody. V praxi se tak setkáváme s lidmi, co nechtějí antibiotika, rodí v domácnostech a také horují proti očkování. Je to ale návrat zpět. Díky očkování se vymýtily mnohé choroby, které přinášely utrpení a smrt. Dohledem nad porody v nemocnicích změnily tragické následky domácích porodů ( málokdo ví, že Masarykovi i Kenedyům umřeli děti u porod). Stejně tak očkování proti HPV infekci ( ne tedy očkování proti rakovině, ale proti vyvolavateli onemocnění) je kvalitativním skokem kupředu. A kdo proti tomu bojuje je jenom hloupý.
  22. 2. 2017
  Dobrý den, je pravdou, že existují antikoncepční pilulky, které i zvětšují prsa?
  Žádná antikoncepce neumí trvale zvětšit prsa. U některých uživatelek ale přece jenom po dobu užívání hormonální antikoncepce dochází k zpevnění prsou. Není to vázané na určitý preparát a je víceméně vedlejší účinek antikoncepce,který po vysazení zmizí.
  21. 2. 2017
  Dobrý den, ráda bych se zeptala zda postupuji správně. 21. den cyklu jsem užila postinor kuli protrženému kondomu. Menstruace přišla 27. den cyklu a v tento den začínám brát antikoncepci Bonadea. Jsem tímto rovnou chráněná?
  Činíte správně a antikoncepce by již měla plně účinkovat.